نکات کلی طالع و هوروسکوپ


در این چند روز به دلیل تعاملات و انرژی های سیارات شاهد تنش های ارتباطی،قراردادی،مسافرتی،و عدم ثبات در صحبت و قرارداد ها بودیم و هستیم.احتمال تخریب یا خرابی و شکستن وسایل بیشتر است.اگر دچار عدم فهمیده شدن توسط دیگران یا سو برداشت بوده اید، به علت این انرژی ها بوده . تصمیم ها ممکن است عوض شوند.همچنین اتفاقات غیرمنتظره و کمی غیر قابل پیش بینی ممکن است در مسیر زندگی افراد اتفاق بیافتند
اینستاگرام


طالع بینی سالانه
طالع بینی سه ماهه اول سال 2017شهریور

مسایل عشقی

امور قلبی و احساسی در این دوره شروع خوبی برایتان خواهد داشت.شما لحظات خوشی و سعادت فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.اما مقداری سختی هم در این راه خواهید کشید.به خصوص اگر شما برای سرگرمی و هیجان  و به بازی گرفتن عشق را انتخاب کرده اید ، دیگر دلیلی برای شکایت وجود نخواهدداشت.اگر شما ازدواج نکرده اید ، ممکن است ناراحتی و اشوب در زندگی عشقی شما بوجود آید. دلیل آن عمدتا به دلیل حسادت شما به فردی است که از نظر فکری  مستقل است و  نمی خواهد مطیع و تسلیم شما شود.

حرفه و کار

در زمینه مسایل کاری در این دوره شما با دست کم گرفته شدن و مورد استقبال قرار نگرفتن مواجه خواهید شد.در واقع ، تمایل دارید این وضعیت بگذرد.باید اعتماد بنفس بیشتری داشته باشید و سپس بتوانید همه چیز را بهبود بخشید. از ماه دوم به بعد ، شما می دانید که برای ادامه ، چگونه با صبر مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.علاوه بر این ، رویداد های غیر منتظره ، به شما اجازه می دهند تا در شرایطی آسان تر بتوانید اکثر مشکلات را حل کنید.سعی کنید روابط دوستانه و اعتماد را با همکاران  خود حفظ کنید زیرا این موضوع برایتان بسیار سودمند خواهد بود.

 

 

سلامتی

در این دوره تمایل دارید لباس کمی بپوشید ، با توجه به وضعیت هوا در این فصل ، برای جلوگیری از بروز یا عود کردن مشکل تنفسی کوچک بهتر است خصوصا هنگام بیرون رفتن لباس مناسب و گرمی بپوشید.خودتان را با فرادی که در این فصل لباس کمی می پوشند مقایسه نکنید ، زیرا ممکن است آنها حساسیت کمتری به سرما ، نسبت به شما داشته باشند.در این دوره اغلب متولدین شهریور ممکن است از سردرد و میگرن رنج ببرند.ممکن است علت آن مشکلات چشمی یا خستگی بیش از حد باشد. بهتر است در طول روز مقداری به خود استراحت دهید زیرا برایتان بسیار مفید خواهد بود.

مالی

شما خواهید توانست که وضعیت مالی خود را بهبود بخشید.و تمام مشکلات و تاخیر هایی که باعث از دست دادن زمان و پول برایتان شده بودند ازبین خواهند رفت.باصبر و استقامت خود خواهید توانست سخت ترین مشکلات را کنار بگذارید. وضعیت مادی شما رو به شکوفایی خواهد بود.اگر شما به اندازه کافی محتاط باشید ، سود قابل توجهی بدست خواهید آورد.با این حال ، از قرض دادن پول به یکی از نزدیکانتان اجتناب کنید.

 

توصیه های سال

در این سال هیچ سیاره ای موضع و تاثیر بد و منفی بر روی شما نخواهد داشت.تنها بهتر است مراقب سیاره زحل باشید.این عنصر آسمانی تاثیر منفی ندارد حتی حضور او در چارت شما تا حدودی می تواند برایتان مفید باشد.در واقع ، زحل به شما کمک می کند که اصالت خود را به اثبات برسانید و اعتبار بیشتری کسب کنید.به ویژه در زندگی کاری و حرفه ای تان ، کیفیت را تصدیق خواهد کرد.اما زحل می تواند شما را به اتخاذ تغییراتی اساسی تحریک کند.مراقب باشید ، با زور از سازش امتناع نکنید. ممکن است شما نسبت به فردی که قصد کمک کردن به شما را دارد نیز ضدیت و دشمنی کنید.


طالع بینی سه ماهه اول سال 2017(در حال بروزرسانی)

طالع بینی سال 2016-فروردین

فروردین

طالع بینی سال 2016-اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی سال 2016-خرداد

خرداد

طالع بینی سال 2016-تیر

تیر

طالع بینی سال 2016-مرداد

مرداد

طالع بینی سال 2016-شهریور

شهریور

طالع بینی سال 2016-مهر

مهر

طالع بینی سال 2016-آبان

آبان

طالع بینی سال 2016-آذر

آذر

طالع بینی سال 2016-دی

دی

طالع بینی سال 2016-بهمن

بهمن

طالع بینی سال 2016-اسفند

اسفند

خصوصیات کلی متولدین هر سال

اگر نشان سال تولد خود را نمی دانید ، سال تولدتان را وارد نمایید

عدد را چهار رقمی وارد نمایید. مثال:1361 

طالع بینی متولد سال -سگ سگ
طالع بینی متولد سال -موش موش
طالع بینی متولد سال  -گاو گاو
طالع بینی متولد سال  -ببر ببر
طالع بینی متولد سال  -خرگوش گربه یا خرگوش
طالع بینی متولد سال -نهنگ نهنگ یا اژدها
طالع بینی متولد سال -مار مار
طالع بینی متولد سال -اسب اسب
طالع بینی متولد سال -گوسفند گوسفند یا بز
طالع بینی متولد سال -میمون میمون
طالع بینی متولد سال -مرغ مرغ یا خروس
طالع بینی متولد سال -خوک خوک

طالع بینی ماهانه

طالع بینی و فال تیر 1401

طالع بینی ماه -فروردین

فروردین

طالع بینی ماه -اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی ماه -خرداد

خرداد

طالع بینی ماه -تیر

تیر

طالع بینی ماه -مرداد

مرداد

طالع بینی ماه -شهریور

شهریور

طالع بینی ماه -مهر

مهر

طالع بینی ماه -آبان

آبان

طالع بینی ماه -آذر

آذر

طالع بینی ماه -دی

دی

طالع بینی ماه -بهمن

بهمن

طالع بینی ماه -اسفند

اسفند